Tercüme Group

 • tercume_group

Place Category: Ankara Çeviri ŞirketleriPlace Tags: arapça tercüme, çeviri bürosu, ingilizce tercüme, noter onaylı tercüme, tercüme, tercüme bürosu, translation office ve yeminli tercüme

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Tercüme Group faaliyetlerine başladığı günden itibaren kaliteyi, profesyonelliği ve rekabeti ilke edinmiş bir yeminli tercüme bürosudur.

  Tüm Türkiye’ye vermiş olduğu tercüme ve danışmanlık hizmetleriyle Türkiye’nin dört bir yanından gelen müşterilerine karşı %100 memnuniyet garantili tercüme hizmeti sunmaktadır.

  MG Metropol Group A.Ş. bünyesinde hizmet sunan bir Yeminli Tercüme Bürosu olarak tercümenin gerektirdiği ciddiyetin bilincindeyiz ve tüm işlerimize aynı hassasiyetle yaklaşmaktayız. İletişim imkânlarının gelişmesiyle ülkeler arasındaki sınırlar kalkmış, ancak diğer dünya ülkeleriyle bir ilişki içine girmek isteyenler için yabancı dil konusu bir engel olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’nin tercüme bürosu olarak 7/24 hizmet veren Tercüme Group bu engeli büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.

  Sahip olduğumuz profesyonel yeminli mütercim tercüman kadromuzu sürekli geliştirerek sektörümüze hizmet vermekteyiz. Gerek yazılı, gerekse de sözlü tercüme işlerinizde daima kalite ve güvenle her zaman yanınızdayız!

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.