Çakıroğlu Ltd.

 • logo

Place Category: Ankara Çeviri ŞirketleriPlace Tags: çeviri, tercüme ve tercüme bürosu

Profile
Profile
Photos
Sunduğunuz Hizmetler
Map
Reviews
Related Listing
 • ÇAKIROĞLU TERCÜME

  “Hızlı, Güvenilir, Kaliteli.”

  ÇAKIROĞLU TERCÜME, Kültürler arası iletişimin büyük önem taşıdığı küreselleşen dünyada profesyonel ve uzman kadrosuyla hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti sunar.

  Çakıroğlu Tercüme’de yeminli ve noter onaylı tercümeler yapılmakta, çeşitli uzmanlık alanlarına yönelik metinler tercüme edilmektedir.

  Güvenilirlik ve hızın yanı sıra müşteri memnuniyeti Çakıroğlu Tercümenin odağındaki ilkeleridir.

  Çakıroğlu Tercüme  için metinleri değerlendirirken; kaynak ve hedef dillere hakimiyetin yanı sıra ilgili kültürlerin gereklilikleri de büyük önem taşır. Tercüme yaparken yalnızca dilleri iyi bilmek yeterli değildir; dillerin ait olduğu farklı kültürlerin alt yapısını çözümlemek gereklidir. Bu tutumu ilkesi edinmiş profesyonel tercümanları bünyesinde barındıran büromuzda her bir çeviriye aynı hassasiyetle yaklaşılır.

  Farklı tercüme alanlarına yönelik bilgi birikimimizi; hızlı, güvenilir ve kaliteli tercüme becerimizle harmanlar ve yılların deneyimiyle hizmetinize sunarız.

  Çakıroğlu Tercüme’de yeminli tercümanlarımızca hukuki, patent, ticari, teknik, tıbbi, ve akademik tercümeler yapılmaktadır. Bu alanlarda hem kaynak hem hedef dilde  donanımlı olan tercümanlarımız titizlikle metinleri değerlendirir ve tercümeleriniz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır.

 • Yazılı ve Sözlü Tercüme
  Hukuki Tercüme
  Patent Tercüme
  Ticari Tercüme
  Teknik Tercüme
  Tıbbi Tercüme
  Akademik Tercüme
  Web Sitesi Tercümesi

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.