Hacettepe Tercüme

 • C4yN_jpWMAAJrI-1-1

Place Category: Ankara Çeviri Şirketleri

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Hacettepe Tercüme olarak başlangıçtan günümüze toplumsal fayda yaratmayan finansal başarıların anlamlı olmadığına inanıyor ve faaliyetlerimizi bu ilke doğrultusunda yapılandırıyoruz.

  Bu yeni web sayfamızla beraber, rekabet gücümüzü artıran sağlam ortaklıklarımız ve entegre iş modelimizle, portföyümüzü büyütmek üzere tüm dünyada yeni iş fırsatlarını değerlendirmeyi amaçladık. İş modelimiz; tercümede güvenli, hızlı ve konforlu bir hizmet sunmak üzere beklenti ve ihtiyaçlara uygun inovatif çözümler yaratarak katma değer oluşturmak üzerine kuruludur.

  Küresel ölçekte lider tercüme işletmecisi olma misyonuyla “akıllı büyüme”yi sürdürdüğümüz 2016 yılı boyunca kurumsal yönetimsel alanda yürüttüğümüz çalışmaların sonucunda sizlerle bu yeni web sayfamızı paylaşmayı amaçlıyoruz.

  renklison

  Müşterileri memnuniyetinin çalışan mutluluğundan geçtiğini bilerek, çalışanlarımıza etik değerler, uluslararası standartlarda çalışma koşulları ile kapsamlı profesyonel ve kişisel gelişim olanakları sunuyoruz. Çeşitliliği destekleyen politika ve uygulamalar geliştiriyoruz.

  Hizmet yaklaşımımızın temelinde, en değerli varlığımız olan kurumsal itibarımızı; müşterilerimizin, tercümanlarımızın, hizmet sağlayıcılarımızın ve faaliyetlerimizin doğrudan ya da dolaylı olarak temas ettiği toplulukların bize duyduğu güveni korumak ve geliştirmek yer alıyor. Toplumsal fayda yaratmayan finansal getirilerin anlamlı olmadığına inanıyor ve faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda sürdürülebilir kalkınmaya katkı sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.